Back to archive

«МРІЯ Агрохолдинг» серед репутаційних лідерів України

Компанія отримала високу оцінку журі Рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти». «МРІЯ» стала другою в галузевій номінації «Аграрні компанії» та зайняла четверте місце серед усіх українських компаній у функціональній номінації «Іміджевий капітал КСВ». Такий результат Агрохолдингу забезпечили високі показники корпоративної соціальної відповідальності, репутаційної стабільності, антикризової стійкості, медіаактивності та інноваційності підходу.

Організатори рейтингу відмітили, що компанія відновлює виробничі процеси, працює над покращенням фінансових показників, повертає довіру кредиторів та активно реалізує соціальні проекти. Окремо була відзначена робота «МРІЇ» з підтримки сільських громад шляхом розвитку кооперативного руху. Нагадаємо, що у 2017 року Агрохолдинг спрямував 1,3 млн грн. на підтримку 10 діючих та створення 10 нових кооперативів.

Компанія не вперше отримує високу відзнаку «Репутаційних активістів». У 2016 році «МРІЯ» була четвертою в галузевій номінації, а у 2017 році зайняла трете місце серед аграрних компаній.

Переможці всеукраїнського Рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти» оголошуються щорічно, починаючи з 2015 року. Організаторами проекту виступають журнал «Фокус» та Агентство PR-Service. Для участі в журі запрошуються кращі галузеві журналісти та інвестиційні аналітики. Оцінка учасників рейтингу проводиться у форматі закритого голосування.