Назад

Агрохолдинг «МРІЯ» долучився до промо-туру мобільного додатка APP m-Agri від «Київстар»

APP m-Agri – це новітня розробка, покликана забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн-консультацій. Бізнес-додаток у бета-версії був запущений «Київстар» на початку червня 2018 року. На сьогодні APP m-Agri налічує сім основних розділів: Новини, Ринкові ціни, Погода, Фінанси, База знань, Smart-помічник, Повідомлення. У подальшому платформу буде доповнено фінансовими сервісами,  майданчиком для торгівлі тощо.

Щоб показати потенційним користувачам на місцях практичні можливості додатку й надати інформацію про супутні послуги, компанія «Київстар» організувала промо-тур містами України. Розуміючи всю важливість та ефективність впровадження інноваційних рішень у сільському господарстві, «МРІЯ Агрохолдинг» також підтримала цей захід. 

«Ще вчора завантажив додаток та ознайомився з ним. Впевнений, що додаток справді корисний. Відмітив для себе велику кількість цікавих опцій, які будуть актуальні для українських фермерів та всіх, хто цікавиться виробництвом сільськогосподарської продукції. Я постійно спілкуюсь з ними по робочих питаннях, тож знаю, що фермерам не вистачає функціоналу, який дозволив би отримувати оперативну інформацію. Додаток від ”Київстар” вирішує цю проблему найбільш зручним способом. Дані можна отримати просто тримаючи телефон у руках», – розповідає Сергій Овчар, старший менеджер з питань регіонального розвитку Агрохолдингу «МРІЯ», відтепер – активний користувач бізнес-додатку.

Доступ до аграрного додатку від «Київстар» для сільських жителів став набагато реальнішим з моменту запуску в Україні нового стандарту зв’язку 4G, покриття якого постійно розширюється. Безкоштовно завантажити m-Agri можуть абоненти всіх мобільних операторів України. «МРІЯ» рекомендує встановлення додатку на смартфони фермерам, власникам земельних ділянок, членам сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та всім, хто працює в сільському господарстві чи просто цікавиться цією галуззю.