Назад

Агрохолдинг «Мрія» опублікував звіт про фінансові результати за друге півріччя 2015 року

Агрохолдинг «Мрія» опублікував проміжний фінансовий звіт за період 1 липня - 31 грудня 2015 року.

Згідно звіту, у другому півріччі 2015 року доходи Компанії від продажів склали 65,8 млн дол., валовий прибуток - 27,7 млн дол., а EBITDA - 18,3 млн дол. (без урахування адміністративних витрат, пов'язаних з реструктуризацією боргового портфеля).

Основна виручка «Мрії» (95%) сформована за рахунок продажу сільськогосподарської продукції. 34% від загальної суми виручки Агрохолдингу приніс продаж пшениці, також значну частку в структурі цього сегменту виручки становлять соняшник (21%) і ріпак (18%). Що стосується географії продажів, то 42% реалізованої продукції було продано на внутрішньому ринку, а 58% - відправлено на експорт. Основні напрямки, куди експортується продукція «Мрії», - Франція, Тайланд та Ізраїль.

«Після завершення підготовки аудованого вхідного балансу на 1 липня 2015 року згідно зі стандартами МСФЗ, Компанія впорядкувала свою звітність і підготувала проміжний фінансовий звіт за 6 місяців. Тепер, заглядаючи наперед, ми розраховуємо публікувати регулярну фінансову звітність у стандартні терміни», - прокоментував Тон Хулс, фінансовий директор «Мрія Агрохолдинг».

До тих пір, поки «Мрія» не досягнула згоди з кредиторами щодо реструктуризації боргу, фінансова звітність відповідно до стандартів МСФЗ включає всі борги за номінальною вартістю, а також нараховані та несплачені відсотки, штрафи і витрати відповідно до наявних кредитних договорів. Нараховані протягом звітного періоду відсотки і штрафи привели до того, що Компанія за вищевказаний період зазнала збитків у розмірі 243,7 млн дол.