Назад

Агрохолдинг «Мрія» та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) погодили умови реструктуризації боргу

Агрохолдинг «Мрія» та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) досягли домовленості щодо умов реструктуризації заборгованості «Мрії» перед IFC. Обидві сторони погодили розподіл боргу на забезпечену та незабезпечену частини, а також умови реструктуризації забезпеченої частини боргу. Незабезпечений борг Агрохолдингу перед IFC буде реструктуризовано на загальних для всіх незабезпечених кредиторів умовах. Угода підлягає документальному оформленню, і сторони очікують завершити цю процедуру найближчим часом.

Домовленість, досягнута з IFC, завершує процес погодження умов реструктуризації боргу із забезпеченими кредиторами «Мрії», і тепер компанія може розпочати реструктуризацію незабезпеченого боргу практично на тих самих умовах, які були узгоджені восени 2016.

«Підтримка з боку IFC дуже важлива і для «Мрії», і для всього процесу реструктуризації, а домовленість, досягнута між нами, є важливою для України, - прокоментував фінансовий директор Агрохолдингу «Мрія» Тон Хулс. – Ми вдячні IFC за конструктивний діалог і сподіваємося на подальшу співпрацю».