Назад

Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував про виконані соціальні та податкові зобов’язання за І півріччя 2016 року

Загальна сума податків, сплачених Агрохолдингом «МРІЯ» до бюджетів усіх рівнів від початку поточного року, склала 55,87 млн грн. Також за І півріччя 2016 року Агрохолдинг надав 7,5 млн грн. на соціальну підтримку громад в шести областях своєї присутності на Західній Україні (Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська). Благодійну фінансову допомогу Компанія спрямувала у різні соціальні сфери: на підтримку освіти, медицини, розвиток інфраструктури, духовність, благоустрій, культуру та спорт, підтримку бійців АТО, забезпечення адміністративних потреб громад, адресну допомогу населенню тощо.

Саймон Чернявський, генеральний директор Компанії «МРІЯ Агрохолдинг», підкреслив, що прагне, аби громади бачили в Компанії надійного партнера, і довіряє їх рішенню. «Ми розуміємо потреби громад, але вони розуміють їх краще, і саме тому ми даємо людям можливість самостійно вирішувати, на що спрямувати 70 із 100 гривень, які вони отримують від Агрохолдингу за кожен гектар землі в обробітку для реалізації соціальних проектів. Щодо решти, то 20 гривень з гектара йдуть на централізовані програми на рівні району, а 10 гривень – на підтримку АТО. Ми вчасно та належно виплачуємо своїм пайовикам орендну плату, адже хочемо працювати на цій землі довго та ефективно, із взаємною користю, дотримуючись європейських принципів чесності та прозорості. Агрохолдинг «МРІЯ» сплачує усі належні податки до бюджетів, розуміючи всю відповідальність бізнесу перед державою і суспільством. Ми також популяризуємо та впроваджуємо кооперативний рух на селі, щоби покращити добробут селян та дати їм змогу стати економічно незалежними – в цьому я бачу майбутнє села».

Серед найвагоміших соціальних ініціатив, які «МРІЯ» вже встигла реалізувати за І півріччя 2016 року: встановлення енергозберігаючих вікон та дверей в школах, садочках, лікарнях, клубах та адмінбудівлях на суму 646,2 тис. грн.; допомога у розмірі понад 450 тис. грн у розмитненні та транспортуванні з Європи кількох партій медичного обладнання для лікарень Тернопільщини, Хмельниччини, Івано-Франківщини та Буковини; надання 122 тонн власновирощеної картоплі соціальним закладам шести областей для забезпечення харчування на суму 463 тис. грн.; допомога бійцям АТО на суму 706 тис. грн. А на допомогу селянським кооперативам та підтримку кооперативного руху від початку року «МРІЯ» спрямувала загалом вже 215 тис. грн., зокрема на закупівлю саджанців для створеного минулоріч кооперативу з вирощування малини у с. Хоробрів Тернопільської обл., на обладнання для швейного кооперативу у с. Подвірне Чернівецької обл., на участь пайовиків у сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі «Щедрий Край» с. Старий Почаїв Тернопільської обл.