Назад

«МРІЯ Агрохолдинг» продовжує нарощувати свій технічний парк

Технічний парк «МРІЯ Агрохолдинг» поповнився п'ятьма колісними тракторами Case IH M34R2P Magnum 340 і ще п'ятьма гусеничними Case IH Steiger Quadtrac 500 в доповнення до десяти, які «МРІЯ» придбала в кінці 2015 року. Сума закупівлі становить 2 млн 615 тис. дол. Техніка була придбана на умовах лізингу терміном на 30 місяців.

Віктор Кухарчук, операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг», зазначив, що перша партія гусеничних тракторів добре зарекомендувала себе на полях Компанії. «Техніка вже напрацювала близько 1,5 тис. мотогодин з квітня. Для цього трактора взагалі не існує жодних проблем в плані пересування по полю - йому все одно, рівне поле чи ні, він йде по ньому, як праска. Якщо порівняти ці трактори з колісними, то це небо і земля. Що стосується поломок, то з найсерйозніших - заміна гідрошлангу, гідротрубок, це ми зробили по гарантії. «Агроальянс» оперативно реагує на наші звернення, і техніка порівняно швидко повертається на поля. Ми використовуємо гусеничні трактори на всіх кластерах і хочемо, згідно з планом, наростити техпарк до 25-ти 500-сильних тракторів, які б повністю забезпечували потреби на всіх кластерах. Таким чином, у нас вже є 15 таких одиниць. Ті дев'ять, які були в наявності в Агрохолдингу на початок 2015 року, напрацювали вже близько 20 тис. мотогодин і точно вичерпали свій ресурс. Отже, ми будемо продовжувати нарощувати технічний парк «МРІЇ», який дістався новим власникам повністю спустошеним».

Анатолій Мацюк, продукт-менеджер по тракторах і причіпному обладнанні CASE IH прокоментував: «Увага Агрохолдингу «МРІЯ» при останньому поповненні технічного парку зосередилася на раціональних і ефективних рішеннях від CASE IH. В Україні трактори Quadtrac і Magnum є одними з найпопулярніших в своїх сегментах і відмінно зарекомендували себе на полях наших господарств. Трактори Quadtrac є унікальними в своєму класі тракторів: у них найбільша площа контакту і найменший тиск на ґрунт, ці трактори забезпечують найвищу прохідність і дозволяють раніше виходити в поле; плаваюча підвіска гусеничних двигунів забезпечує постійний контакт з ґрунтом, зменшуючи пробуксовку практично до нуля. За рахунок конструкції з чотирьох незалежних гусениць тиск на ґрунт становить всього 500г на см2. Саме використання чотирьох гусениць дозволяє уникнути надмірного ущільнення ґрунту. Що стосується тракторів Magnum - це справжні «робочі конячки», на які лягає основна частина завдань з повним навантаженням в стислі агрономічні терміни. А Magnum 340 стали найактуальнішою машиною для нашого ринку, яка може розвивати до 409 к.с. «МРІЯ» придбала трактори Magnum вже з ряду оновленої лінії, яка була значно вдосконалена і має низку нових якостей, необхідних аграріям для підвищення продуктивності своєї роботи».

Віктор Черняк, регіональний директор Торгового Дому «Агроальянс» подякував Агрохолдингу «МРІЯ» за те, що Компанія вибирає якісну техніку та надійних дилерів. «Окреме спасибі CASE IH - за підтримку в просуванні бренду на території України, - доповнив Віктор Черняк. - Підкреслюємо, що ми впевнені в цій тристоронній співпраці, тому знову допомогли з фінансуванням проекту. У зв'язку з тим, що технічний парк Агрохолдингу «МРІЯ» збільшується до 30 одиниць техніки, яку ми постачаємо, ми прийняли наступне рішення: збільшити штат сервісних менеджерів, щоб при виникненні питань ми могли мобільно їх усувати, а також збільшили площі складів запасних частин. Це не випадково. Ми очікуємо, що 2017 рік виявиться не менше плідним, в розробці знаходяться нові вигідні проекти з постачання техніки».

Представник CASE IH також наголосив на важливості продовження співпраці з «МРІЯ Агрохолдинг». «Приємно констатувати, що партнерство між CASE IH та Агрохолдингом «МРІЯ» продовжується. Зараз наш діалог будується не стільки на обговоренні техніки та продукції, скільки на обговоренні технологій і рішень від CASE IH, які можуть оптимізувати виробничі процеси Агрохолдингу», - сказав Анатолій Мацюк.

Нагадаємо, у квітні цього року на АТП «МРІЇ» в Хоросткові, роботу якого продовжують блокувати рейдери, в присутності українських і зарубіжних представників CASE IH, ТД «Агроальянс», ЗМІ відбулася презентація перших 10 гусеничних CASE IH, закуплених «МРІЄЮ» за 3,2 млн дол. на умовах лізингу терміном на 23 місяці. На момент захоплення підприємства, 1 липня 2016 року, трактори перебували в полях і, на відміну від решти, ця техніка не постраждала.

Довідково:

З 2015 «МРІЯ Агрохолдинг» оновив парк сільгосптехніки на суму понад 11 млн дол.,  з яких 4 млн дол. - відновлення лізингових програм з Райффайзенбанк Аваль і ОТП. Це стало можливо завдяки постійному поповненню робочого капіталу з боку нових власників Компанії - українських і міжнародних кредиторів, які після дефолту отримали контроль над Агрохолдингом. Попереднє керівництво Агрохолдингу вивело з Компанії близько 1100 одиниць техніки, це призвело до того, що весняна посівна кампанія 2015 проходила в екстремальних умовах, а «МРІЯ» змушена продовжувати нарощувати технічний парк.