Назад

«МРІЯ» приєдналась до Європейської Бізнес Асоціації

16 грудня «МРІЯ» стала повноправним членом одного з найбільш впливових та найчисельніших об’єднань бізнесу в Україні – Європейської Бізнес Асоціації. Організація вже 16 років успішно захищає та представляє інтереси міжнародних та локальних компаній ринку України на найвищому державному рівні. Асоціація дає можливість компаніям-членам спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Участь «МРІЇ» у роботі Європейській Бізнес Асоціації відкриває нові можливості й для професійного та персонального розвитку співробітників Компанії. Вони зможуть брати участь у засіданнях профільних комітетів, зустрічах з представниками влади та бізнесу, навчальних та розважальних заходах.

Про Європейську Бізнес Асоціацію:

Організація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Зараз вона об’єднує більш ніж дев'ятсот компаній. Члени Асоціації – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу. Серед сфер діяльності організації: сприяння співпраці компаній-членів і налагодження тісних контактів між ними; допомога підприємствам у розвитку на українському ринку; забезпечення компаній-членів комплексною інформацією про те, що відбувається в країні та її регуляторному полі.