Назад

«МРІЯ» сіє озимі під урожай 2017 року

В Агрохолдингу «МРІЯ» розпочався посів озимих культур під урожай 2017 року. Станом на 21 серпня вже засіяно більше половини від запланованого об’єму озимого ріпаку. Площа, відведена Агрохолдингом під цю культуру, приблизно така ж, як і в минулому році, і становить 20 тис. га. Паралельно зі збиральною кампанією на полях «МРІЇ» продовжується підготовка ґрунту під посів решти озимих культур, основну частку серед яких займає озима пшениця, – під неї відведено близько 70 тис. га. Також в структурі озимих Агрохолдингу майже 1 тис. га займає озимий ячмінь. Загалом під урожай 2017 року Компанія виділила під озимі культури близько 93 тис. га. 

Новою культурою для «МРІЯ Агрохолдинг» цьогоріч стане озиме жито, про це повідомив Віктор Кухарчук, операційний директор Компанії. «Ми вводимо жито в структуру посівів у північній частині земель. Там доволі піщані ґрунти, на яких досягнути бажаної врожайності, скажімо, пшениці – неможливо. Загалом плануємо сіяти жито на 2 тис. га». Також Віктор Кухарчук відмітив, що посівна кампанія на полях Агрохолдингу проходить без труднощів і затримок, підкреслив суттєве покращення організації робіт і проанонсував чергову поставку нової техніки – тракторів IH Steiger Quadtrac 500 і Case IH M34R2P Magnum 340.

Завершити посів озимого ріпаку «МРІЯ» збирається до кінця серпня, після чого приступить до посіву озимої пшениці. Також зараз закінчується збір ранніх зернових культур на полях Агрохолдингу. В Компанії вже змолотили понад 320 тис. тонн зерна з площі 84 тис. га.