Назад

Офіційна позиція Агрохолдингу «МРІЯ»

У грудні 2016 року «Мрія Агрохолдинг» отримав попередні індикативні пропозиції, ініційовані відправниками, щодо придбання всього або частини бізнесу і активів. Після консультацій з Комітетами Кредиторів «Мрія» прийняла рішення відхилити всі пропозиції з ряду причин, у тому числі у зв’язку з їх структурою.

Однак, за погодженнями з Комітетами Кредиторів, «Мрія» дозволить ініціаторам пропозицій, на їхній розсуд, провести додатково аудит, після завершення якого учасники можуть переглянути або відмовитися від своїх пропозицій. Незалежно від отриманих пропозицій, «Мрія» продовжує реалізацію стратегічного та операційного плану, розробленого спільно з кредиторами, та, як і раніше, має намір завершити реструктуризацію у найближчі місяці. 

 

Для довідки:

У серпні 2014 «Мрія» не змогла розрахуватися з кредиторами за поточними зобов'язаннями і оголосила дефолт. Сукупна заборгованість агрохолдингу з урахуванням гарантій і поручительств, наданих «Мрією» компаніям, афілійованим із сім'єю Гут, на момент оголошення дефолту становила $1,3 млрд. З лютого 2015 року контроль над активами «Мрії» перейшов до її кредиторів - переважно європейських і американських інвесторів - які прийняли рішення зберегти Агрохолдинг. На початку лютого 2015 року був призначений новий менеджмент «Мрії», а у вересні 2016 року комітети кредиторів і бондхолдеров агрохолдингу погодили умови реструктуризації боргового портфеля компанії, який на сьогоднішній день складає 1,1 млрд. дол.