Назад

Шановні представники медіаспільноти України!

Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» висловлює вам свій жаль та відверте обурення з приводу ситуації, заручниками якої через неупереджене висвітлення рейдерського скандалу із захопленням АТП у м. Хоростків стали не просто видання, але й особисто журналісти.

Нам стало відомо про щораз частіші залякування журналістів зі сторони представників ТОВ «Глобал Фід» та ТОВ «Профіль-контроль»: на національні та регіональні ЗМІ сиплеться шквал письмових і телефонних погроз. В такий спосіб особи, що представляються юридичними консультантами «Глобал Фід», вимагають зняти з інформаційних ресурсів статті, в яких за допомогою відеофактів та юридичних документів викриваються протизаконна діяльність цього підприємства та рейдерський характер дій його представників у м. Хоростків.

Нам дуже прикро, що в Україні XXI століття, де декларуються європейські цінності та свобода слова, журналісти змушені терпіти подібні погрози. Нам соромно і перед ЗМІ, і перед нашими іноземними інвесторами, які повірили у майбутнє «МРІЇ» та інвестують в Україну, що бізнес в нашій державі може бути таким нечесним та брудним. Просимо вибачення за цю ганьбу в представників медіаспільноти і висловлюємо сподівання, що верховенство права в Україні таки буде забезпечене, у тому числі, державними правоохоронними органами і за пильної уваги та підтримки ЗМІ.

Зі свого боку, хочемо запевнити, що всі факти та інформація, яка надається Агрохолдингом «МРІЯ», має обов’язкове документальне підтвердження. Ми просто не можемо дозволити собі ризикувати репутацією, яку відбудовуємо після подій 2014 року.  Всі останні чинні документи та актуальні факти у справі з Хоростківським АТП і технікою, що знаходиться на його території, «МРІЯ» готова відкрито надавати на вимогу ЗМІ.

За необхідності, ми готові надати журналістам необхідну юридичну допомогу в захисті їхніх прав.

З повагою,

«МРІЯ Агрохолдинг»