Назад

Суд відмовив «Глобал Фід» в розгляді позову до «МРІЯ Сервіс»

 

Господарський суд Івано-Франківської області повернув без розгляду позовну заяву ТОВ «Глобал Фід» до ТОВ «МРІЯ Сервіс» (входить до складу Агрохолдингу «МРІЯ») про визнання недійсним договору оренди будівель і споруд АТП в м. Хоростків. Причина – позивачем (ТОВ «Глобал Фід») не вказані факти, на яких ґрунтується позов, і не надані докази, що підтверджують викладені в позовній заяві обставини (http://reyestr.court.gov.ua/Review/59586137).

Цей же суд відмовив ТОВ «Глобал Фід» в задоволенні позову щодо вилучення у ТОВ «МРІЯ Сервіс» оригіналу договору оренди на вищевказане АТП (http://reyestr.court.gov.ua/Review/59586139). 

Нагадаємо, 1 липня АТП Агрохолдингу «МРІЯ» в м. Хоростків було захоплено невідомими чоловіками спортивної зовнішності, які згодом представилися «співробітниками» компаній «Глобал Фід» і «Профіт-Контроль», за їхніми словами – нових власників АТП і техніки, що знаходиться на його території. Рейдери забарикадувалися на території АТП і по сьогоднішній день блокують його роботу.